تاریخ انتشارپنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
plusresetminus
حزب الله: عضو شورای سیاسی انصارالله یمن خطاب به سعودی ها گفت: بروید از آمریکا مجددا سلاح جدید بخرید زیرا موشک قدس، سامانه های دفاعی شما را درهم شکست.
۰
کد مطلب : ۲۴۱۰۷۶
سامانه های دفاعی شما در هم شکست/ سلاح بخرید
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد علی الحوثی عضو شورای سیاسی انصارالله یمن، موشک شلیک شده به تأسیسات آرامکو عربستان در دوشنبه گذشته را صددرصد ساخت یمن دانست.
وی افزود: به هر اندازه که سعودی‌ها به جنگ علیه ملت یمن و هدف قرار دادن زیرساختها آن ادامه دهند به همان اندازه مورد هدف قرار می‌گیرند و حملات به سعودی ادامه خواهد یافت و رویارویی و دفاع از سرزمین و آبرویمان ادامه می‌یابد.
الحوثی تاکید کرد: از طریق اقدامات غیر اخلاقی، بمباران، حملات مداوم به ملت یمن، محاصره، تحریم هوایی، جلوگیری از سفر بیماران برای درمان، قطع حقوق کارمندان و نابودی پول یمن، دشمن را شناختیم. ملت یمن شکسته نمی‌شود و به هراندازه که هدف قرار گیرد پایداری و ثبات آن بیشتر خواهد شد.
عضو شورای سیاسی انصارالله یمن گفت: عربستان سعودی از ۶ سال پیش تا کنون علیه ملت یمن توطئه می‌کند و آن را هدف قرار می‌دهد و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، بمباران ملت یمن و محاصره آن، بخشی از جنایت علیه یمن است.
وی بیان کرد: علت این جنگ، رقابت بین دو طرح بود؛ طرح جاده ابریشم چین که به بندرگاههای یمن ارتباط داشت و طرح «نئوم» سعودی که از مصر تا شبه جزیره عربستان امتداد دارد.
الحوثی گفت: ملت یمن تسلیم نخواهد شد و از رویارویی دست بر نمی‌دارد و یک راه بیشتر پیش رویش نیست و آن حرکت به سوی صلح شرافتمدانه است و در غیر این صورت جنگ تا پیروزی ادامه خواهد یافت.
وی با اشاره به ناکارآمدی سامانه دفاع موشکی که آل سعود از غرب خریداری کرده است در برابر موشک قدس ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، خطاب به سعودی‌ها گفت: بروید از آمریکا مجدداً سلاح جدید بخرید زیرا موشک قدس سامانه دفاعی شما را در هم شکست.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین