تاریخ انتشارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
plusresetminus
حزب الله:رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از لغو طرح زوج و فرد در کرج که روز پنجشنبه به دلیل آلودگی هوا اجرا شده بود، خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۴۵۳۱۵
طرح زوج و فرد در کرج لغو شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سرهنگ غلامعلی شرق با اشاره به اینکه  اجرای طرح زوج و فرد خودروها در کرج منتفی شده است، اظهار کرد: این طرح پنجشنبه گذشته به دلیل آلودگی هوا در کرج اجرایی شده بود ولی امروز با توجه به اینکه غلظت آلاینده‌های هوا کاهش‌یافته و کیفیت هوا صرفاً برای گروه‌های حساس ناسالم است، لغو شده است.
وی ادامه داد: با این اوصاف از امروز هم خودروهای با پلاک زوج و هم خودروهای با پلاک فرد بدون اعمال جریمه می‌توانند در سطح استان تردد داشته باشند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز افزود: البته طرح زوج و فرد دیروز جمعه (۲۶ دی‌ماه) در استان اجرا نشد و هیچ خودرویی جریمه نشده است.
سرهنگ شرق اضافه کرد: هرچند تردد خودروها به وضعیت عادی برگشته ولی از شهروندان درخواست می‌شود برای انجام امور روزانه خود از خودروهای عمومی استفاده و سهم خود را در سالم نگه‌داشتن هوای استان ایفا کنند.
وی همچنین توضیح داد: تمام خودروهایی که بیش از چهار سال عمر دارند باید به مرکز معاینه فنی خودرو مراجعه کنند تا در صورت آلایندگی، نسبت به رفع مشکل آن‌ها اقدام شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین