تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
plusresetminus
رونمایی از پهپاد کمان ۲۲ با برد ۳۰۰۰ کیلومتر؛

امیر نصیرزاده: «کمان ۲۲» اولین پهپاد پهن‌پیکر رزمی کشور است

حزب الله:فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پهپاد «کمان ۲۲» اولین پهپاد پهن پیکر رزمی کشور است و قابلیت حمل انواع محموله با مداومت پروازی بسیار بالا و بیشتر از ۲۴ ساعت و برد ۳۰۰۰ کیلومتر را دارد.
۰
کد مطلب : ۲۴۸۳۹۱
امیر نصیرزاده: «کمان ۲۲» اولین پهپاد پهن‌پیکر رزمی کشور است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از مراحل پایانی پروژه کمان ۲۲، گفت: این هواپیمای بدون سرنشین مجهز به محموله‌های رزمی، اپتیکی و جنگالی است و بر اساس مطالبات عملیاتی نیروی هوایی طراحی شده و در مراحل پایانی تولید قرار دارد.
وی افزود: پهپاد کمان ۲۲ اولین پهپاد پهن پیکر رزمی کشور است و قابلیت حمل انواع محموله با مداومت پروازی بسیار بالا و بیشتر از ۲۴ ساعت و برد ۳۰۰۰ کیلومتر را دارد که توانایی شناسایی، مراقبت و جمع آوری اطلاعات و عکس‌برداری از اهداف دوردست را دارد و با حمل انواع مهمات هوشمند توان رزمی بالایی به این نیرو خواهد بخشید.
فرمانده نیروی هوایی ارتش تاکید کرد: امروز در ساخت انواع هواپیماهای بدون سرنشین اعم از رزمی، شناسایی و جنگالی با ماموریت‌های متعدد به پختگی کامل رسیده‌ایم و به فناوری‌هایی دست پیدا کرده‌ایم که می‌توانیم بر اساس نیاز نیرو انواع پهپاد را تولید کنیم و در آینده، ساخت انواع پهپادهای دیگر را نیز در دستور کار داریم.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین