تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰
plusresetminus
حزب الله: نایب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: قطار شهری کرج زمانی در کارکرد حمل و نقل عمومی مؤثر خواهد بود که امکان مسافرگیری از خط ۵ متروی تهران درایستگاه شهید سلطانی را داشته باشد.
۰
کد مطلب : ۳۱۲۲۰۰
متروی کرج در مدار اتصال به مترو تهران
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عمارایزدیار در پایان یکصد و دهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در جمع اصحاب رسانه با اشاره به بازدید از روند پیشرفت‌ایستگاه شهید سلطانی اظهار کرد: اتصال قطار شهری کرج به‌ایستگاه شهید سلطانی در خط ۵ متروی تهران از ابتدای دوره ششم شورای اسلامی شهر کرج اولویت اصلی مدیریت شهری بوده که روند رو به رشد و قابل توجهی را داشته و در صورت تأمین اعتبارات لازم تا پایان دوره ششم محقق خواهد شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج افزود: با پی‌گیری اعضای شورای شهر و شهردار، با تغییر پیمانکار پروژه و نقشه اجرایی، گره ترافیکی این مسیر با راه‌اندازی مترو برطرف خواهد شد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج به مصوبات عمومی این جلسه در خصوص تملک مسجد ابوذر غفاری در منطقه گلشهر اشاره و تصریح کرد: پس از تملک این مسجد بنای جدید در مکان مشخص با کمک شهرداری و هزینه تملک احداث خواهد شد.
ایزدیار به راه‌اندازی خط اتوبوس بی‌آر تی (تندرو) اشاره کرد و گفت: این خط اتوبوس حد فاصل میدان حصارک تا میدان کرج طراحی شده و در دستور کار شورای شهر و شهرداری قرار گرفته است.
وی خاطرنشان کرد: مدیریت و اجرای طرح پارکینگ‌های حاشیه‌ای معابر بخصوص معبر شهید بهشتی موضوع دیگری بود که توسط اعضای شورای شهر بررسی شد که در این راستا ۲۳ معبر برای طرح پارک حاشیه‌ای در نظر گرفته شده است.
ایزدیار افزود: فرهنگ‌سازی در جهت آموزش فرهنگ رانندگی از دیگر مواردی بود که در این جلسه بحث و بررسی شد که مقرر شد با همکاری و هماهنگی پلیس راهور برنامه‌های آموزش همگانی رانندگی انجام شود.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین