تاریخ انتشارشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۰
plusresetminus
پس از مسدود شدن چاده چالوس

آزادراه تهران-شمال هم مسدود شد

حزب الله:به‌دنبال بارش باران و جاری شدن سیل در جاده‌های شمالی کشور، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور از مسدود شدن آزادراه تهران - شمال خبر داد.
۰
کد مطلب : ۳۱۲۳۹۹
آزادراه تهران-شمال هم مسدود شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،ایمان محرابی‌نیا درباره وضعیت جاده‌های شمالی کشور به ایسنا توضیح داد: جاده چالوس حد فاصل بیلقان تا شهرستانک در دو روز گذشته مسدود بود که به واسطه ریزش در حوزه مازندارن و بحث ایمن‌سازی، باقی مسیر این محدوده در مسیر رفت و برگشت هم مسدود شد.
وی خاطرنشان کرد: از این رو به‌دنبال مسدود شدن تمامی محور چالوس، مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران - شمال هم به‌دلیل ایمن‌سازی تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.
به گزارش ایسنا، در روزهای گذشته، به‌دنبال بارش باران و به راه افتادن سیل در برخی از مناطق کشور، بعضی از جاده‌ها مسدود شدند؛ از جمله جاده‌های شمالی کشور و جاده چالوس که با سیل‌گرفتگی و آب‌شستگی تخریب شده بودند.
در این خصوص غلام‌عباس بهرامی‌نیا -مدیرکل بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای- صبح امروز به ایسنا گفته درباره اقدامات سازمان راهداری هنگام بروز سیل گفته بود که هنگام بروز سیل با اولین اعلام و هشدار هواشناسی، سازمان راهداری امکاناتش را در استان‌ها و شهرستان‌هایی که اعلام بارش شده، بسیج می‌کند و همکاران راهداری با امکانات و ماشین‌آلاتشان حضور دارند و آمادگی عملیات راهداری را دارند که اگر آب‌گرفتگی و ریزش رخ داده، ریزش‌برداری کنند و اقدامات امدادی لازم را انجام دهند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین