تاریخ انتشارشنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷
plusresetminus
حزب الله: رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه دشمنان همه توان خود را گذاشته بودند تا مجدداً آتش فتنه را روشن کنند اما امسال هم موفق نشدند، گفت:‌ بی شک من لذت می‌برم از فضای خوبی که مدارس کشور ما دارند و دانش آموزان در حفظ حجاب خود تلاش دارند و این مساله به زیبایی و درستی رعایت شده است. شهدا، جان خود را فدا کردند تا سنگر حجاب حفظ شود و پلیس هم امروز ادامه دهنده این راه است.
۰
کد مطلب : ۳۲۰۴۳۵
دشمنان تلاش کردند تا دوباره آتش‌ فتنه را روشن کنند، اما موفق نشدند
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار عباسعلی محمدیان صبح امروز برای نواختن زنگ بازگشایی مدارس در دبیرستان دخترانه میثاق شاهد حاضر شد و گفت:‌ همزمانی آغاز سال‌تحصیلی و هفته دفاع مقدس را به فال نیک می‌گیریم و برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان کشورمان که از امروز قدم در مرحله‌ای جدید از اندوختن علم و دانش گذاشتند، آرزوی موفقیت می‌کنم.همینطور خدا را شاکرم که به من توفیق داد تا در جمع شما دانش آموزان و آینده سازان این مرز و بوم حضور یابم و آغاز سال تحصیلی جدید را به شما و اولیاء مدرسه تبریک بگویم.
وی با اشاره به دوران دفاع مقدس و آغاز جنگ تحمیلی گفت: آن زمان که حزب بعث عراق تلاش داشت با نیروی نظامی خود کشور عزیزمان را به اشغال در آورد، همین جوانان بودند که دوشادوش دیگران به مقابله با آنها رفته و با فدا کردن جان خود از این مرز و بوم دفاع کردند و اکنون شاهدیم که سرنوشت آن بدکاران چه شده و به کجا رسیده است. این جوانان بودند که این کشور را حفظ کردند و کوشیدند و هشت سال جانانه در مقابل دشمن ایستادند آن هم در زمانی که بیش از ۴۰ کشور تلاش داشتند ما را به زانو درآورند، اما ما سربلند ایستادیم و به لطف الهی، عنایات حضرت ولیعصر(عج)، فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری از پس مشکلات برآمده و به قله‌های رفیع آزادگی و استقلال دست یافتیم.
محمدیان ادامه داد:‌ وقتی از بیش از ۴۰ کشور اسیر گرفته شد یعنی اینکه همه دنیا یک طرف و ایران یک طرف بود، اما ۲۳۰ هزار شهید برای این انقلاب و نظام‌ تقدیم شد تا کشور عزیزمان بماند و حالا هم در این سنگر پلیس ادامه‌دهنده مسیر است به طوری که از ابتدای سال تاکنون ۴۴ شهید را برای نظم و امنیت کشور، تقدیم کشور کرده است تا امنیت پایدار بماند.
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه جنگ برای ملت ما به منزله یک برکت بود، گفت: امروز شاهد این برکت هستیم و می بینیم که کشور عزیزمان در همه عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی با تکیه بر توانایی‌های جوانان این ممکلت به درجات بالایی در جهان دست یافته و این مساله مدیون شما دانش آموزان است.امروز ایران اسلامی در حوزه علم و فناوری در رتبه‌های اول تا هشتم قرار دارد.
محمدیان ادامه داد:‌ روز گذشته در رژه نیروهای مسلح تجهیزات نظامی را دیدید، در زمانی که جنگ شروع شد ما نیازمند یک سیم خاردار بودیم آن هم تحریم بودیم و به ما نمی‌دادند، اما امروز قدرت‌های جهان در نوبت خرید تجهیزات نظامی از ایران هستند.

دشمنان تلاش کردند آتش فتنه را روشن کنند، اما موفق نشدند

وی با بیان اینکه دشمنان همه توان خود را گذاشته بودند تا مجدداً آتش فتنه را روشن کنند اما امسال هم موفق نشدند، گفت:‌ بی شک من لذت می‌برم از فضای خوبی که مدارس کشور ما دارند و دانش آموزان در حفظ حجاب خود تلاش دارند و این مساله به زیبایی و درستی رعایت شده است. شهدا، جان خود را فدا کردند تا سنگر حجاب حفظ شود و پلیس هم امروز ادامه دهنده این راه است.
محمدیان در پایان با تبریک مجدد سال تحصیلی جدید، به دانش آموزان، گفت: من و همه همکاران در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، عهد می بندیم تا پای جان برای امنیت مردم خوب کشور و شهرمان تلاش کنیم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین